HP Plloter DesignJet 4520ps dhe 4500ps

Shitet nga: Trio Tek Shpk 06 Krr 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITEN KETA 2 COPA PLLOTER me koka dhe ngjyra te reja te pa perdurura
Plloter DesignJet 4520ps dhe HP Plloter DesignJet 4500ps
Specifikimet: • Up to 42inch (1067 mm) wide • 2400 x 1200 dpi maximum resolution • Two media rolls with long roll support up to 175m • Ink supplies of 225, 400-ml for CMY, 400 and 775- ml for Black • Embedded processor and 608MB RAM + 160 GB hard disk • Support for HP-GL/2, HP-RTL, TIFF, JPEG, CALS G4 • Embedded RIP for Adobe PostScript 3, Adobe PDF 1.5
Çmimi për copë: 2700.00 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim