Hard Disk, Ram memorje PC & Llaptop

Shitet nga: Doni 22 Mar 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes keto pajisje shtes per PC dhe Llaptop

Ram memorje Per PC & Llaptop

Fotot janë origjinale.


Kartela grafike
GeForce Nvidia 7200GS 256mb up to 500 mb cmimi 18€,

Shes TV tuner i cili mundëson më I pa kanalet në PC cmimi 10 €

1 cop 2GB DDR2, cmimi 25€ per cop, per PC

3 cop 1GB DDR1 cmimi per cop 10€, per PC

Ram memorje Per llaptop

2 cop nga 1GB DDR2 cmimi per cop 15€,


Procesor per PC ,

1 cop Intel pentium 2.40 Ghz me pina cmimi 5€,
1 cop intel coleron 2.53Ghz me pina cmimi 5€,
1 cop LGA 775 intel pentium 3.40 Ghz 4MB cache cmimi 15€.

Cmimi i negociueshem per te gjitha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim