Hardisk external 1TB

Shitet nga: korabi 19 Shk 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Hardisk external 1TB ne kuti 2.5 inch, hdd dhe kejsi janë të Western digital. Çmimi 100€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim