Hardiska

Shitet nga: Leonat 28 Gsh 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Kam 3 hdd 80 , 320 dhe 350 GB (ATA) Jan ne gjendje shum te mir punojn
80gb -- 8€
320gb -- 15€
350gb -- 15€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim