INKJET FOTO LETER PËR TË GJITHA LLOJET E PRINTERAV

Shitet nga: AGFA PHOTO 27 Shk 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
FOTO LETER PROFESIONALE NGA AGFA PHOTO ME CILËSI TË LARTË TË PRINTIMIT PËR TË GJITHA LLOJET E PRINTERAVE p.sh EPSON , CANON , FUJIFILM DHE MODELE TË TJERA ME SISTEM INKJET.


ME FORMATE TË NDRYSHME.


VIBER
+386 49 364 302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim