INVERTOR APC 700

Shitet nga: enveri 15 Mar 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes invertorin APC 700 i perdorur icili jep 450wat 220 volt
invertori punon me 24 volt.duhen 2 bateri ka 12 volt është i pershtatshum për pompa të nxemjesë qendrore,TV etj.
Qmimi me garancion 6 muaj 75 euro kurse 55 euro. Pa garancion e testojm aty per aty. tel dhe viber +37744162 523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim