IT

Shitet nga: Perparim Slimi 04 Dhj 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofrojm Fromatizimn e Pc (Llaptove) Servismin e tyre ne shtpi ose ne puntori formatizimi behet me licenc (CD ORIGJINAL)
Po ashtu Cofigurojm Rotuer Cisco Swich Cisco dhe instalmi te rrejtit te madh dhe mirmbajtjen e ti si (IT)
Instalojm kablla te rrejtit (UTP`cable) COAXIAL Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim