Intel® Core™ i5/8GBRAM/500HDD/Asusr7240

Shitet nga: Servise+ 08 Pri 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Intel® Core™ i5
8GBRAM
500HDD
Asus R7 240 1GB DDR5 128bit

er me shume informata dhe kompjuter ( paisje gaming ) munde te shikoni ne faqe

fb.com / serviseplusit
+386 49 393 105
+377 45 400 284
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim