Intel exterme i7 6700K/16GB/GTX980/SSD

Shitet nga: serviseplus 13 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Konfiguracioni:

● Pllaka: Gigabyte GA-Z170-HD3P (USB 3.0, SATA 3, HDMI)

● Procesor: Intel Core i7 6700K 4.0GHz Skylake + Cooler Master Seidon 120V Ver.2

● RAM : Corsair Vengance LPX 16GB DDR4 2666MHz

● Kartela Grafike: Gigabyte GeForce GTX980 4GB GDDR5 256-Bit G1 Gaming

● Hard disk: WD Red 2TB SATA 3

● SSD Samsung 850 EVO 500GB SATA 3

● PSU: Corsair RMi Series 750W

● Case: NZXT H440 Black-Orange


KOMUNIKO Viber apo Whatsapp


High performance PC's, Gaming PC's Build
SERVISEPLUS™ STORE®
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Perdor ●●PC Part Picker●●
Nderto Kompjuterin tuaj duke listuar komponentet dhe dergo linkun mesazh per qmimin dhe detajet tejra...
- vwww.pcpartpicker.com -
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖


- Kompjuteri lehtësisht per tu ber upgradable në të ardhmen, i projektuar që të ketë një punë të qetë dhe të qëndrueshme. ✔
- Kompanit me cilësi të lartë të markave të famshme. ✔
- Të gjitha komponentët janë të reja.✔
- GARANCIONI në çdo komponent 2 deri në 5 vjet në varësi të përbërësve.✔
- Kujdesi i instalimit kabllove të PC mrenda shtepizes. ✔
- Testohet çdo Kompjuter në hardware dhe software plotësisht para se të shitet për konsumatorin.✔


SERVISEPLUS / Prishtine

+37745400284
+38649393105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim