Intel i3 Quad Core 3.40GHZ + Motherboard ASUS B8..

Shitet nga: Arbnor 27 Shk 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes procesorin bashk me motherboard Intel i3 Quad Core 3.40GHZ edhe Motherboard ASUS B85M-G,
sepse kam blere te tjera.

Procesori eshte i gjenerates te 4tert te I3, eshte 3.40 GHZ dhe shume i shpejte per lojra dhe pune.

Procesori dhe Motherboardi jane te perdorur 3 muaj, ne gjendje te rregullt sic e ceka me larte, arsya e shitjes eshte sepse i kam blere te tjera. Keto pjese kan qene te nje kompjuteri per gaming.

Procesori - http://ark.intel.com/products/77480/Intel-Core-i3-4130-Processor-3M-Cache-3_40-GHz

Motherm\boardi - http://www.asus.com/Motherboards/B85MG/

SHITEN TE DYJA BASHKE!

Çmimi eshte 190 Euro.

Te interesuarit le te lajrohen ne telefon + viber "+37744 607 886"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim