Jartela grafike g force

Shitet nga: kartela g froce 28 Mar 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiteten kartelat grafime g force dhe ati redon mw hdmi port dhe tv port, dvi port dhe vga port, kartat jon te rej Dhe pa perdor, kom sasi, ati redon vjen ne qifte, d.m.th dy cop nenje pako, kurse g force eshte nje, ati redon ka garancion 1 vit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim