KARTEL GRAFIKE AMD HD7570 4GB

Shitet nga: trimi 06 Gsh 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
she kartelen grafike amd hd7570 4096 MB 4GB
2014 Real 4G DDR5 ATI Graphics card AMD Radeon HD 7570 Video Card 128bit DVI+HDMI+VGA
ka paketen dhe cd e driverave eshte e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim