KOMPJUTER DELL PJES

Shitet nga: dell 23 Pri 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes adaper dhe bateri per laptop DELL jan ne gjendje shum te mir dhe te ruajtura bateria eshte e re faleminderit . emajlit nuk i per gjegjem qmimi 25 euro per dy JAN KETA NE FOTO DELL DELL DELL DELL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim