Kabell HDMI 1.5M

Shitet nga: burimi 07 Mar 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kabella me hyrje dhe dalje HDMI,
Gjatesia eshte 1.5M, me porte te flakruara,eshte ne gjendje te rregullt

Per me shume kontaktoni ne email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim