Kablla SPDIF

Shitet nga: burimi 27 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kabella SPDIF qe sherben per me lidh kartelen grafike me pllak,njana an hyn ne portin e kartels grafike ndersa tjetra direkt ne pllake,permes kesaj mundeni me lidh pc-n dhe TV vetem me kabull HDMI dhe jep edhe za ne TV qe dmth nuk keni nevoj per boxa shtese per za vetem me kabull HDMIdirekt ne TV lidhet dhe jep pamje FULL HD edhe za.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim