Karta grafike per lojra dhe programe arkitekture

Shitet nga: arton 18 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes karta grafike AMD firestream 9250 me keto karakterisika
1.1 Gb memorie me DDR3
2.256 Bit

Mund te shihet performancat e ketyre kartave ne kete link
http://www.pc-specs.com/gpu/AMD/FireStream/FireStream_9250/802
http://fxvideocards.com/ATI-AMD-FireStream-9250-PCIE-1GB-GDDR3-100-505563-p-16429.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim