Kartel Grafike Nvidia Quadro FX 3700 512mb gddr3

Shitet nga: Donat 11 Shk 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kartela grafike nvidia quadro fx 3700 512mb gddr3 e perdorur dhe në gjendje të rregullt me dy vende DVI dhe bus width me 256bit. Perdoret më së shumti per render arkitektur ose video editim, edhe ata qe perdorin 3dmax, autocad, sony vegas pro etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim