Kartel grafike NVIDIA 3D DVI+HDMI+VGA SDDR3 4Gb

Shitet nga: meti 05 Jan 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kartela grafike 3D DVI+HDMI+VGA SDDR3 PCIE 4Gb ne gjendje te rregullt.E pershtashme per lojra dhe aplikacione qe kerkojn grafik te fuqishme.Kapaciteti eshte 4 Gbajt dhe eshte 3Dimensionale.

Konatkti:+37744105331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim