Kartela Grafike,HDD etj.

Shitet nga: Albion Sin 16 Pri 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes keto paisje per kompjuter te posa ardhura nga gjermonia, gjithashtu jane te pa perdorura, ato jane:
Kartela grafike :

1 GB, ASUS ---> DDR3, HDMI, DVI-I, VGA, HDCP Compliant

512 MB, HIS ---> HD 4350 iFan Native, HDMI, 64 bit, DDR3 AGP, 1300 MHz,

,128 MB, NVIDA ---> GeForc FX 5200,

128 MB, NVIDIA ---> AGP 2500, DDR-RAM,

128 MB, NVIDA ---> FX 5200 GPU, DDR, 64 bit.

Gjithashtu shitet nje Harddisk 250 GB, SATA per kompjuter, nje kartel per portet te USB 2.0 si dhe te gjitha kabllot qe jane ne foto.
Te interesuarit mund te thrrasin ne numrin 044 990 502, gjithashtu edhe ne viber i njejti numer.

Qmimet jan si me poshte:
Kartelat qe kan ka 1 GB kushtojne 20 euro,
Kartelat qe kan ka 512 MB kushtojne 10 euro,
Kartelat qe kan ka 128 MB kushtojne 7 euro,
Harddisku 250 GB kushton 20 euro,
Produktet qe shiten jane te pa perdorura, gjithashtu nese i bleni do ti verefikojme se a punojne, mund tua dergoj kodin verefikues qe ti gjeni edhe ne google. Ju faleminderit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim