Kartela dhe Qelsa RFID

Shitet nga: Artan 04 Shk 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Kartela dhe Qelsa RFID

125 khz

RFID TAGS, RFID CARDS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim