Kartela grafike gforce hdmi

Shitet nga: vga 24 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kartela grafike me port hdmi 256 e re ne paket, kartela grafike vjen ne dysh, d.m.th dy kratela grafime ne nje pako, dhe e ceki kam sasi te keti produkti 100 cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim