Kopje Xerox workcenter 7435

Shitet nga: Ardian 04 Jan 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet fotokopja xerox workcentre profesionale ne gjendje te rregullt dhe material shpenzues mbi 70% inkl finisheri i cili eshte adekuat per kompani te medha dhe ata qe bejn broshura katalogje libra per aurse se finisheri i ben shpimet dhe lidhjet ne menyre automatike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim