Kuti Per CD

Shitet nga: Global Service 22 Nën 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kuti (box), qante. Per Cd per 100, 200 dhe 400 Cd, kualitet shume i mire. Si me pakice ashtu edhe me shumice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim