Laps laser -Ideal për ligjërata, prezantime dhe ..

Shitet nga: enver 25 Krr 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
përshkrimi:
3-in-1 - Laser Pointer Pointer + Ball Pen
Varg Laser: 50 m
Ideal për ligjërata, prezantime dhe fjalime
Specifikimet teknike:
Gjatësia Pin: 15 cm
Gjatësia totale: 56 cm
Pesha: 40 g
e ardhur nga gjermania pa perdor
enver.bajrami@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim