Leter e bardh A 4 per printer dhe fotokopje

Shitet nga: migjen 15 Mar 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
te nderuar,

shes leter te bardhe A/4 te paketuara. Nje pakete permban 500 cope letra te bardha. Jane te paketuara dhe shume adekuate per printim ose fotokopjim. Nje pakete eshte 2.5 euro. Pak I diskutueshem nese mirrem me teper pako. Per informata shtese mund te me konktaktoni ne numrin 049 179 303. Natyrisht mund t'i shifni paraprakisht ato ne cdo kohe vetem me njoftoni paraprakisht per aranzhim te kohes.

ju mirepres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim