Llaptop Dell per pjes

Shitet nga: Fatmir 25 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Llaptop Dell 1710 per pjes.Llaptopi e ka ekranin e damtuar dhe HDD . Pjes tjer dhe adapterin e ka ne gjendje te rregullt .

Qmimi me Marrveshje...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim