Loja per Playstation3

Shitet nga: Ali 22 Tet 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dy cd Black OPS 2 cmimi per nje cd 30euro
GTA5 cmimi per nje cd 35 euro
fifa15 vetem 30 euro
smack down 20euro
uncharted 3
far cry3

dhe shum cd tjera qe po shihen ne foto
Info.ne numrin 049439513 nese ska qasje ne wiber ne kete numer ose whatsap +38649439513
info ne numrin.049439513 dhe ne whatsap wiber ne kete numer +38649439513
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim