MAUS

Shitet nga: Eroll 14 Shk 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR   28 EUR

Komuna: Prishtinë
Mouse i pa perdorur mund te zgjatet siç shihet ne foto, ngjyra Bardh dhe ben drite(te kaltert), modeli XP81001 ZURICH.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim