Maus Gaming

Shitet nga: Lorent 23 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes mausin gaming Roline i cili esht i dizajnuar per gaming sepse ka disa funksione siper ka butonin DPI e cila i rregullon shpejtsin e ti dhe anash ka 2 butona tjer tcilet mundesojn te kthehemi mbrapa ose para nje faqe
Poashtu ka dritat zbukuruse led ne te gjitha anet.Mausi punon ne gjndje perfekte per me shum kontaktoni ne nurmrat e telefonit: 044-314-550 ose viber +37744314550.Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim