Maus dhe degjojase per gamera

Shitet nga: Xxx 12 Mar 02:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Mausi LG400 qmimi 45€....degjoset crossair 7.3inq 45..qmimi i diskutushem (transporti falas)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim