Maus me wi-fi

Shitet nga: maus 12 Pri 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
shes mausat me wi-fi te ri pa perdor
kontakti permes tel. 044237567. dhe 049237567. si dhe permes emilit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim