Memorie per Llaptop dhe kompjuter - AKSION _

Shitet nga: adi 16 Nën 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes keto memorie per LLaptop DDR3 :
4GB PC3 - 12800S - 30Euro
4GB PC3 - 10600S - 30Euro
1GB PC3 - 8500S - 15Euro


Shes keto memorie per Komputer DDR3 :
8GB PC3 - 10600 - 40Euro
4GB PC3 - 10600 - 25Euro+
2GB PC3 - 12800 - 15Euro
2GB PC3 - 12800 - 15EuroOse total qmimi 120 euro...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim