Micro Camer me wireless

Shitet nga: ........ 15 Sht 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes micro Camer me wireless,per shtepi,depo,rroba etj,me sinjal transmetimi deri 50 meter pa bllok,deri ne 15 meter me bllok(mure,dyer etj).me audio dhe video,inqizimi vetem live inqizim.Contakti vetem me e-mail adres.

electrax@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim