Monitor 24inch LED FullHD

Shitet nga: Monitor iiyama 16 Krr 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Monitorin iiyama ProLite E2482HSD 24inch LED me rezolucion 1920x1080 FullHD. Ne gjendje shume te mire, i ardhur nga zvicrra dhe i notuar shum lart nga ekspertet. http://www.ldlc.com/fiche/PB00133654.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim