Monitor Dell 17 Inch

Shitet nga: Hardshell 05 Dhj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes monitor Ekran Dell 17 inch numri : E178FPV punon shume mire, vet e perdori luj gaming me to vjen me kabllat dhe ka qmim 40 euro.

+37744377390 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim