Monitor HP 15 inch

Shitet nga: Endrit 25 Tet 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshtë në gjendje të rregullt. 15-inch dhe po ashtu i ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim