Monitor NEC 16 Inch

Shitet nga: Lirak 11 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Monitorin 16 Inch ne gjendje te rregullt,pak i perdorur.I mire dhe komod gjate perdorjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim