Monitor Samsung 24 Inch

Shitet nga: Fuad 03 Tet 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung SyncMaster 24 Inch
Rezolucioni 1920px x 1200px
Monitori është gjendje të rregullt dhe është shumë i ruajtur.
Çmimi: 105 euro (mund të diskutohet).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim