Monitor dhe Tastature

Shitet nga: eroll 22 Jan 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 EUR

Komuna: Prishtinë
Monitor ACER X191W 19inç (34€), Tastature Genius (10€).
Pa ASNJE defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim