Monitor per matjen te tensoni dhe plusit te zemres

Shitet nga: monitor 27 Krr 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes monitorin te firmes Dash 3000 monitori eshte i ri shum pak i perdorur i importuar nga Gjermanija
monitori i mat te gjitha parametrat vitale te semurit shif fotot

Qmimi 700 euro shum pak i diskutushem

tel & viber
045 545 785
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim