Monitora 15" dhe 17"

Shitet nga: Lika 14 Shk 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes monitora ne gjendje te rregullt, mund ti shihni dhe ti provoni vete. Per me shume kontakto

Viber +386 49 799 164

Cmimi i diskutueshem

Lika shet gjithçka

Kliko likalika per ti pare te gjitha shitjet nga une

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim