Monitorin dhe printerin

Shitet nga: Besi 11 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes monitorin dhe printerin. monitori punon mir por e ka nja problem qe n fillim kur dhizet vonon deri sa t zbardhet nja 1 minut mandej punon shum mir.e priteri ska ngjyra.
Per ma shum info...ne viber + 37744298022
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim