Motherboardi hp compaq cq62

Shitet nga: hp 28 Mar 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet motherboardi hp kompaq cq62 me ddr 2 rammemorje dhw komplet me cpu 2 core ne gjendtje perfekte, kush ka nevoj e kom edhw baterin te keti modeli, dvd romin, dhe korrnizat, nje ashtu kom edhe ram memorje, hdd-ja si dhe shum.pjes tjera per shum.modele tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim