Motherboardi per asus amd komplet me cpu

Shitet nga: asus 02 Mar 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet motherboardi me cpu amd I ri dhe me garancion modeli shiko ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim