Motorola LS9208-SR10007NSWW Barcode Scanner

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: POS NTP Dje 13:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Prishtinë

Shiten LEXUES PËR BARKODA SYMBOL MOTOROLA LS9208 me USB kabell te re Ne gjendeje shume te mire si dhe kan GARANCIOn 3 muaj!


skaner skanues supermarket supermarketa super market markete marketa marketi barnatore raft rafta barcod barcode barcoda barkode barkod barkoda lexues skanim skanues restaurant butik butika butique pharmacy mobil shop free shop honeywell symbol datalogic zebra epson termal thermal ls9208 ms7120 ms7820
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim