NVidia GTX 580 384 bit 1.5-Gb

Shitet nga: Abdullah 18 Pri 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kartelen gtx 580 1.5 gb, kartela eshte krejtesisht ne rregull dhe eshte prej kartelave teper te mira.
Lojrat me te fundit mund ti qon pothuajse te gjitha ne rezulicion Full-HD ne detajet maksimale si battlefield 4, Far Cry 4, Grid Autosport, Call of duty Advanced Warfare etj.
Nuk kam pas problem kurr me te dhe besoj as ju nuk do te keni.
Kartelen mund te jau bi ne prishtin dhe gjilan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim