Ngjyra per Printer

Shitet nga: Ngjyra te printerit 04 Mar 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes keto ngjyra te zeza per printer. Ngjyrat jan te reja dhe po sa ardhur nga Suesia. Jan gjithesejt 5 (Per shkak se tri ngjyra u shiten)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim