Ngjyra per plloter dhe per printera dhe printer

Shitet nga: besi 08 Mar 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   9 EUR

Komuna: Prishtinë
Printer dhe ngjyra per plotera dhe printera
printeri eshte dhe skaner 40e
ngjyrat komplet i jepi 170 ero me cop ka qmim tjeter


045690141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim