Ngjyra per printera

Shitet nga: Granit 12 Maj 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes kto ngjyra per printer me shumice dhe pakice me nje qmim shume te lire modelin e ngjyrave e keni ne foto per epson shkrune .ngjyrat jane ne paketa pa qel per qdo info me email ose viber ne kete nr.Jane afer 100 paketa te vogla te ngjyrave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim