Ngjyra te Hp printer

Shitet nga: Uka 26 Shk 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Ngjyra te HP
15 dhe 78
e zeze dhe color

Qmimi per gjitha 25 euro
Siq shihen ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim